ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه ی خانگی نان تافتون

آماده سازی : 180 دقیقه پخت : 10 دقیقه  
طرز تهیه نان تافتون :این نان تافتون را بدون هیچ امکاناتی درست کردم با اینحال خیلی نرم و لطیف شد. زرد چوبه آن هم زیاد شده است.
پودر خمیر ترش، شکر، شیر ولرم را با هم مخلوط کرده روی آن را می پوشانیم ١٠ دقیقه در جای گرم استراحت می دهیم، تا پف کند.
آرد ، بیکینگ پودر ، نمک ، زرد چوبه را مخلوط کرده از الک رد کرده خمیر ترش روی آن کاملا کف کرده و آماده هست ، اگر این حالت را ندهد بعد از استراحت ، نشان می دهد که بیش از حد ما
آماده سازی : 180 دقیقهپخت : 10 دقیقه
طرز تهیه نان تافتون :این نان تافتون را بدون هیچ امکاناتی درست کردم با اینحال خیلی نرم و لطیف شد. زرد چوبه آن هم زیاد شده است.
پودر خمیر ترش، شکر، شیر ولرم را با هم مخلوط کرده روی آن را می پوشانیم ١٠ دقیقه در جای گرم استراحت می دهیم، تا پف کند.

ادامه مطلب
آماده سازی : 180 دقیقه پخت : 10 دقیقه  
آرد ، بیکینگ پودر ، نمک ، زرد چوبه را مخلوط کرده از الک رد کرده خمیر ترش روی آن کاملا کف کرده و آماده هست ، اگر این حالت را ندهد بعد از استراحت ، نشان می دهد که بیش از حد ما
مواد لازم و روش پخت این نان چندان تفاوتی با نان تافتون ندارد. این نان نسبت به تافتون نازک تر کمی کوچکتر است.
منبع: صغیر، علیرضا ، ١٣۶۵ ( گناباد مهد اسطوره و هنر) مشهد : انتشارات مرندیز ، ١٣٩۴.
مطالب مرتبط:

نانوایی های شهرستان گناباد

نان های محلی شهرستان گناباد

نان تابگی

نان سرموکی
نان تافتون طلایی سه نان مقدار 300 گرم 
قیمت محصول : 3200 تومان
برند : Cenan
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

معرفی برند سه نان
شرکت صنایع غذایی نامی نیک نهاد (سهامی خاص) تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان در ۲۲ مهرماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. ماشین آلات این کارخانه از جدیدترین فناوری روز دنیا متعلق به شرکت Kaak هلند است و کاملاً مکانیزه، بدون دخالت دست، محصولات سالم، مرغوب با طعم و مزه مطبوع تولید می‌کند. سه نان
پیتزا معمولا در دسته فست فود‌ها یا غذاهای سریع قرار دارد. اما کمتر پیش می‌آید که این غذای به ظاهر سریع را بتوانیم زود و راحت آماده کنیم. درست کردن خمیر پیتزا، آماده کردن فر، تهیه مواد روی خمیر و ... گاهی زمانی بیش از درست کردن یک خورشت ایرانی به خودش اختصاص می‌دهد.
برای کوتاه کردن پروسه تولید پیتزا و خوردنش به عنوان یک غذای ساده برای شام اولین نکته‌ای که به ذهن خیلی‌ها می‌آید استفاده از ماکروفر است. اما این کار هم چندان ساده نیست. چون درست ک
که مثلا وقتی که خورشید همچنان زیر باد پنکه، خوابیده،
بعد از یک دیده بوسیِ شتابناک با خدا، همراه مامان و عمه مسیر گورستان، در پیش گیری.
یک ملس حالتی وجودت را بگیرد، هر قدم، سوزنی باشد و نگاهت را به دل آسمان تکه دوزی
کند و امان از لبخندهایی که نمیشود جمعشان کرد ... تو در یک بغل‎سکوت، پشت آن‌ها
راه بروی و آسمانی و لبخندی که هر لحظه بیشتر ریشه می‌دهد.

که مثلا به مادربزرگت سلام بدهی و سنگش را با آب
خنک بشویی و به وزوزهای بی‌ربطی که همیشه مانع انجا
مواد لازم: آرد، آب، نمک، مایه خمیر، کنجدف پیاز، سبزی معطر و زعفران.
طرز تهیه : ابتدا خیمر را آماده می کنیم و آن را به تکه تکه کرده و به اندازه  و وزن مورد نظر تقسیم می کنیم یا اصطلاحا خمی ر را چونه می کنیم. پس از از این کار به مدت 1 تا 2 ساعت چونه ها را در مکانی گرم قرار می دهیم تا اصطلاحاً وربیاید ( پف کند). در این فاصله که خمیر آماده می شود مواد روی نان را درست می کنیم.
کنجد، پیاز رنده شده، سبزی های معطر و زعفران را با یکد یگر مخلوط  می کنیم. برخی به س
مواد لازم: آرد، نمک، آب.
طرز پخت این نان تفاوتی با نان قلیفی ندارد. تفاوت آن در مقدار نمک استفاده شده در نان و استفاده نکردن از سبزیجات و ... در پخت آن است.
منبع: صغیر، علیرضا ، ١٣۶۵ ( گناباد مهد اسطوره و هنر) مشهد : انتشارات مرندیز ، ١٣٩۴.
مطالب مرتبط:

نانوایی های شهرستان گناباد

نان های محلی شهرستان گناباد

نان پنجه کش

نان تافتون
وااااای خدا 
این بار دعوا در کمتر از دو دقیقه از ورودم به خونه اتفاق افتاد! 
عجب خ ر ی هستی مامان 
اَح 
میگم این رنگ قشنگه؟ و گوشه لباس را از داخل پلاستیک نشون میدم 
میگه هوممم چی هست؟ 
در میارم 
یه شلوارک که مدل دامن شلواریه و تنگ نیست روشم پر از منگوله است 
میگم فقط در مورد قشنگیش الان نظر بده 
میگه اره قشنگه 
نه قشنگ نیست چیه این 
اینو نمیشه پوشید 
میگم نگران نباش مامان برای این خونه نیست و آروم میگم اینقدر عقلم میکشه این خونه جای این لباسه
نشسته بودم توی هیات لم داده بودم به پشتی، مثل پیرمردهای هفتاد هشتاد ساله، مثل پیر غلام های هیات.
نشستن طولانی مدت بدون تکیه دادن سیستم بدنم را میریزد بهم.
آرام آرام در زمینه سینه میزدم که چشمم افتاد به پسر بچه کوچکی که در پناه پدرش سینه میزد‌.
عینک دایره ای به چشم داشت و با تعجب به آدم ها نگاه میکرد، مثل اولین مواجهه با این پدیده.
یک دفعه پرت شدم به سالهای دور، البته این دور من شاید با دور شما فرق داشته باشد.
دور من میشود اندازه سال اول دبستان،
برای مبارزه با استرس راه‌های مفیدی وجود دارد که در سه مرحله پیش، حین و پس از آزمون اجرا می‌شود که با هم به مرور تعدادی از آنها می‌پردازیم:
۱- شمارش کنید
یک روش موثر برای برخورد با موقیعت های
استرس آور، شمارش تا عدد ۱۰ است.ایـن کار کمک می کند از لحاظ فکری و روانی
از آن لحظه استرس آور دور شده و ۱۰ ثـانـیه بشما وقت می دهد تا از آن شرایط
خود را رها کنید.فرض کنید این عمل، ریموت کنترل زندگی شما است. دکمه pause
را میزنید. وقتی تا عدد ۱۰ شمارش کـردید دو
چلو کباب و همه چیز درباره کباب
نوشته شده در جولای 27, 2019توسط parstechonline
ما در این مقاله بر آنیم که شما را با چلو کباب و همه چیز درباره کباب بیشتر آشنا سازیم.
از طریق لینک های مربوطه با ما در ارتباط باشید (تجهیزات کار کرده رستوران، تجهیزات فست فود، خرید تجهیزات رستوران) جهت راه اندازی فست فود، راه اندازی رستورران و همچنین راه اندازی کافی شاپ.
چلو کباب و همه چیز درباره کباببوی کباب که بیاید، آدم حتی اگر سیر هم باشد، گرسنه‌اش می‌شود.
چلو کباب 

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جگرستان کسب درآمد اینترنتی سرآشپز عسل درس مبانی اینترنت محصولات فینیش Finish هـدف،پیشـرفت،دانـش به نام خدای حسابگر,حسابساز,حسابرس بیماری های چشم سیستم ها آشپزخانه و سرویس های بهداشتی ★★★ باژبود ★★★